Aksa Akustik Ses Yalıtımı

Aksa Akustik ses yalıtımı malzeme satış ve uygulama firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda istenmeyen sesleri (Gürültü kirliğini) engellemek adına ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız.
12 yıldır ses yalıtım sektöründe vermiş olduğumuz çalışmalarla, profesyonel ekiplerimizce %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet verdiğimiz kurumları memnun etmekteyiz.

Hakkımızda

Ses Yalıtım uygulaması çeşitli ses frekanslarına uygun hale getirilebilmesi için zemin, duvar,tavan ve akustik mekan içerisinde ses düzenleme ve ses izolasyonu uygulamaları yapılarak sonlandırılmaktadır. Her alanda yapılabilen bu uygulamalara örnek verecek olursak ofis, hastane odası, sinema salonu, çağrı merkezi, stüdyo ses kayıt odası ve hatta evinizde bile sizi sesin zararlı etkilerinden kurtarmaktayız.

Evinizde oluşan ses problemlerine çözüm ararken endişe duyuyorsanız buna hiç gerek yok. Firmamız anahtar teslimi yapılan evinize sanki hiç malzeme girmemiş evde tadilat işi yapılmamış ancak istenen ses kesimi yüksek oranda sağlanmış halde gayet düzenli bir şekilde size geri teslim yapmaktadır.

Aksa Akustik

Ses yalıtımı yapılacak mekandaki şikayet ve isteklerinize göre doğru malzeme kullanımı önemlidir. Ses yalıtım uygulamalarında kullanılacak malzemeler arasında doğru seçimi yapabilmek için mutlaka profesyonel ekiplerimizce keşif yapılmalıdır. Kendine öz özellikleri kullanarak uygulanan alanlarının da belirlenmesini sağlayan ses yalıtım malzemelerinin amaçları var olan tüm sesleri azaltarak rahatsız edici özelliklerini ortadan yok etmek ve bununla birlikte ortamı göze hoş hale gelebilecek şekilde tutmaktır.

|