Akustik Sünger Nedir? Nerelerde Kullanılır? Uygulaması Nasıl Yapılır?

Akustik sünger, ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında ses problemlerini engellemek ve dekoratiflik kazandırmak amacıyla kullanılan süngerlerdir.
Kullanılacak olan mekanın Tavan ve Duvarlarında uygulanan kullanımı oldukça yaygın olan Akustik Süngerler Yumurta Sünger, Piramit Sünger gibi farklı desen ve şekillere sahiptirler.

Akustik Sünger

Akustik Süngerlerin farklı şekillere sahip olması, dekoratif güzelliğe önem veren kullanıcıların tercih edecekleri bir ses yalıtım ürünü olmasını sağlamıştır.Akustik ortamlarda kullanımı yaygın olan ses yalıtım ürünü, bulunduğu ortamın akustik değerini düzenlemektedir.

Basotect Melamin Sünger Uygulaması

Yanmaz özellikte olan akustik sünger poliüretan ya da melamin olan ham madde yardımıyla ses yalıtımında kullanılmaktadır. Kullanımı yapılacak olan mekanın duvar ve tavanlarında kullanımı yaygın olan akustik süngerler, piramit, labirent, yumurta gibi farklı desenlere ve şekillere sahip olarak bulunmaktadır. Farklı şekillere sahip olması, dekoratif güzelliğe önem verenlerin tercih edecekleri bir ses yalıtım ürünü olmasını sağlamıştır. Akustik ortamlarda kullanımı yaygın olan ses yalıtım ürünü, bulunduğu ortamın akustik değerini düzenlemektedir.

Akustik Sünger UygulamasıTekno Touch Sünger Uygulaması

Akustik Sünger Uygulaması

Diğer Ürünler

|